Balonlu Kargo Poşeti

Balonlu kargo poşeti için üretim yapmakta olan firmamız istediğiniz ebat ve boyutlarda baskılı ve baskısız hizmet vermektedir. balonlu naylon poşetler kargo ve kurye firmaları dahil bir çok alanda ve sektörde kullanımı bulunan poşetlerdir. Poşetin katlanma kolaylığı ve özelliği olması, yumuşak yapıya sahip olması, esnek ve saydam özelliği bulunması tercihlerde etkilidir. Balonlu poşetlerin genelde tercih edilmesindeki etken dış etkenlere karşı korunaklı olması ve darbelere karşı dayanıklılığıdır.

Balonlu Poşetin Avantajları Nelerdir?

Kargo poşeti üreticisi ve imalatçısı olan firmamız Balonlu poşet kullanımına ihtiyaç duyanlar için en ideal çözümleri sunar. Bir işletmenin balonlu kargo poşeti seçmesi ve kullanması için bir çok avantaj bulunur. Bunları aşağıda sıraladık.

 • Darbe ve dış etkenlere dayanıklı olup, kırılma ve ezilmeyi yüksek oranda önler,
 • Poşet istenirse tekrar kullanıma uygundur,
 • Sadece kargo ve kurye sektöründe değil bir çok alanda kullanılabilir poşet türüdür,
 • Diğer bir çok poşet türüne göre ekonomiktir,
 • Hafif malzeme olması da bir çok avantaj sağlar,
 • İhracat firmaları için paketlemede kolaylık sunar

Firmamız Türkiye genelinde bir çok sektörde çözüm ortağı olduğu yüzlerce firma bulunmaktadır. Otomotiv sektörü, beyaz eşya sektörü, aydınlatma endüstrisi, cam sanayi alanları, mobilya sektörü, hediyelik eşya üretim ve online alışveriş firmaları, mutfak, banyo ve seramik sektörü, tabela sektörü ve reklamcılık alanlarında kullanımı vardır.

Balonlu Poşet Üretimi

Balonlu kargo poşeti için firmamız istediğiniz ölçülerde seri üretim yapabilmektedir. Poşetlerin istediğiniz yüzüne yada her iki tarafına baskı yapılabilmektedir. İmalattan en uygun fiyatlarla firmamız üzerinden poşetleri satın alabilirsiniz. İmalatı yapılan poşetler adresinize kargo ile gönderim yapılmaktadır. Baskılı kargo poşeti için hem hızlı hemde kaliteli ürünlerimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

1 Yorum

 • ilker sezer

  Merhaba ,

  Asagidaki sekilde cepli balonlu dayanıklı kargo poşet alternatifleriniz için teklifinizi rica ederiz.

  Olcu
  1. 30×38
  2. 32*47
  3. 30*41
  4. 34*46

  Adet :
  1. 5000
  2. 10.000

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir