[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”2158″ img_size=”full”][vc_column_text]Poşetlerde ilk defa üretim yapılması halinde klişe çalışma gerekmektedir. İlk etap baskılardan sonraki siparişlerinizde aynı klişe kullanılması halinde bir daha bu çalışmaya gerek duyulmaz. Kargo film poşet klişe çalışmalarında ve imalat için standart 6 renk ve özel taleplere göre daha fazla renk kullanımı yapılmaktadır. Klişe kullanımlarında daha önceki klişeniz tarafınızda bulunuyorsa onun üzerinden de ilerlenebilmektedir. Firma uzmanımıza eski klişenize gönderebilir yada size özel yeni bir klişe çalışması yapılmasını isteyebilirsiniz.

Özgün Tasarımlar

Kargo torbaları için firmamız firma konseptine en uygun klişe çalışmasını yapmaktadır. Bünyemizde bulunan özel tasarım bölümümüzde birden fazla farklı tasarımlar hazırlanır ve beğeninize sunulur. Sizlere göndereceğimiz örnek tasarımlardan beğendiniz baskıya alınır. Sizin onay maliniz gelmeden asla ürünler baskıya alınmaz. Açılır kapanır, cepli yada cepsiz, şeffaf veya standart ürünlerin tümünde üretim ve imalat yapmaktayız. 260mm genişlik ölçülerinden 850mm ölçülerine kadar kargo poşeti talep edebilirsiniz.

Görsel kalite açısından son derece yüksek ürünleri sizlere sağlıyoruz. Sitemiz içerisinde bir çok farklı firma için çalışma görsellerimiz bulunmaktadır. Lütfen kargo poşeti referanslar bölümünden örnekleri inceleyebilirsiniz. Listede bulunanlar haricinde diğer farklı çalışma görselleri için bizlerle iletişime geçip talepte bulunabilirsiniz. Hem imalat ürün kalitesi, hem görsel yönden kuvvetli bir kargo poşeti istiyorsanız firmamıza hemen şimdi ulaşınız.

Türkiye’de İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir başta olmak tüm illerde bulunan firmalar için hizmetimiz vardır. Kargo firmaları ve bayileri, Kurye firmaları ve bayileri, Mağazalar, Alışveriş siteleri gibi her alanda hizmet vermekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][stm_sidebar sidebar=”311″][/vc_column][/vc_row]