1000 adet kargo poşeti için imalatçı bulmak hayli zordur. Firmamız ise bu konuda firmalardan gelen talepler doğrultusunda en ekonomik çözümleri sağlamaktadır. Genelde poşet üreticilerinde adetli sayılarda alım yapıldığında poşet fiyatları oldukça yükselmektedir. Genelde seri üretimlerde az adetli alım yapılınca makina ayar sistemleri değişmekte ve iş gücü ile zaman kaybı ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle kargo poşeti için 1000 adette üretici bulmak zahmetli ve arayış gerektirir. Firmamız ise 2020 yılı ile birlikte her bölgeden firmanın 1000 adet kargo poşeti talebini almakta ve üretim yapmaktadır.

Hem hızlı çözüm bulmak isteyen hemde toptan alım yapmadan ekonomik kargo poşeti arayanlar için 1000 adet kargo poşeti ideal bir seçim olabilir. Aynı zamanda poşet üzerinden sürekli değişen bir baskı düşünülüyorsa yine 1000 adet alım yapmak doğru tercih olacaktır.

Baskılı 1000 Adet Kargo Poşeti İmalatı

Kargo Poşeti ihtiyacınızı hazır ürünlerden yapmayın. Minimum üretim sayısı olan ve genelde her poşet fabrikasının yapmaktan imtina ettiği 1000 adetli üretimi firmamız sizlere özel baskı ile yapmaktadır. Hazır görünüm kalitesi düşük olan poşetler yerine kendi logo ve firma görsellerinizle kargo poşeti imalatı yaptırabilirsiniz.

4

1000 adet kargo poşeti fiyatları

1000 Adet Özel Kargo Poşeti

Minimum sayı olan 1000 adette sizler için özel kargo poşeti imalatı gerçekleştiriyoruz. Artık klasik standart hazır kargo poşeti kullanımı yapmadan firma logonuzla size özel kargo poşeti kullanabilirsiniz.
0000
1000 Adet Kargo Poşeti Yaptır

Kargo poşetleri üretimimizde en önde gelen ürünler ve talep gören çeşitler baskılı olanlardır. Firma tasarımcılarımız eğer özel bir tasarımınız yoksa en farklı çalışmayı sizler için ücretsiz yapmaktadır. İlk defa üretim yaptıracaklar için sadece klişe bedeli ekstra bir bedel olup sonrası baskılarda klişe bedeli de alınmamaktadır. Baskılı kargo poşeti avantajlarını daha önceki yazılarımızda bir çok kere paylaşmıştık. Hem görünüm itibari ile hemde firmanızın kurumsal yapısının kaliteli görünmesi için baskılı kargo poşeti yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Firmamızda 1000 adet kargo poşeti baskılı ürünler son derece uygun ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunulmuştur. 444 45 09 nolu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilir ve sipariş ile birlikte tüm teknik sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

1000 Adet Kargo Poşeti
1000 Adet Kargo Poşeti

1000 Adet Şeffaf Kargo Poşeti

Baskılı kargo poşetleri yanında talebiniz doğrultusunda şeffaf kargo poşetleri içinde 1000 adet ve üzeri imalat yapıyoruz. Poşet içinde bulunan ürünlerin görünmesini istiyorsanız ve şeffaf özelliği sayesinde poşet açılmadan kontrol edilmesi düşünceniz varsa şeffaf kargo poşetleri tercih edebilirsiniz. Şeffaf poşetler de firmamız tarafından baskı yapılabilmektedir. Poşetin ön yüzü ve arka yüzüne kaliteli baskı çözümümüz vardır.

1000 Adet Kargo Poşeti Fiyatları

2020 - 2021 yılı için müşterilerimize minimum fiyatlar, ekonomik imalat çözümleri ile kargo poşeti sağlıyoruz. Küçük, Orta Boy, Büyük boy kargo poşetleri, özel ebatlarda imalat, çok renkli baskılı kargo poşetleri, yapışkanlı kargo poşetleri, şeffaf kargo poşetleri için en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

Lütfen bizlere yaptırmak istediğiniz poşet ebatlarını, baskı için istenilen teknik bilgileri iletin hemen sizlere fiyatlarımızı iletelim. Sitemizdeki çağrı merkezimizden dilediğiniz saatte bizlere ulaşabilir ve hemen güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.